Hakkımızda

BTE Enerji

BTE Enerji A.Ş. yaklaşık 30 yıllık yurtiçinde ve yurt dışında bitirmiş oldukları projelerle başarılı bir geçmişe sahip olan kişi ve firmaların bir araya gelerek 2008 yılında kurmuş oldukları bir enerji şirketidir. BTE Enerji A.Ş. firması; vizyonu taahhüt ettikleri projeleri zamanından önce kaliteli ve ekonomik olarak bitirilebilmesi için imalat kapasitesi, mali, teknik gücü yüksek, tecrübeli ve vasıflı kadrosu ile ISO 9001 belgesine haiz olup, kısa sürede yaptığı işlerin yanında önceliği müşteri memnuniyetidir.

Çalışma Alanlarımız:

Enerji İletim ve Dağıtım Hatları 34 KV, 154 kV ve 380 kV Enerji iletim Hatlarının: Projelendirme, Etüd ve aplikasyon çalışmaları, Çelik kafes direk temini, Çelik kafes direk montajları, Hat malzeme ve aksesuarlarının temini, Tel çekimi ve İşletmeye alma işleri olmak üzere anahtar teslim taahhüt işleri.

Trafo Merkezleri:

Trafo merkezlerinin; Projelendirilmesi. Çelik imalatlarının temini. Çelik montajları. Şalt malzeme ve aksesuarlarının temini, Koruma kumanda ve otomasyon sistemleri, Güç trafosu ve aksesuarlarının montajları, Test ve işletmeye alma işleri olmak üzere anahtar teslim taahhüt işleri.

GSM- TV Anten Direkleri:

Projelendirme, aplikasyon çalışmaları, Çelik kafes direk temini, Çelik kafes direk montajları, olmak üzere anahtar teslim taahhüt işleri.